| Naam | de rol van het machinestaal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |
| Naam | Het Metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 1.5mm staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | oceaanstaalplaat |
|---|---|
| eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |