| Naam | 2205 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | ss staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 1219mm staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | de rol van het machinestaal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Oppervlakte | 2B, Geëtste BEDELAARS, 8K, No.4, In reliëf gemaakte HL, Enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| naam | 1000mm roestvrij staalplaat |
|---|---|
| eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | het roestvrije staal van het bladmetaal |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | 304 roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| MOQ | 1 ton |
|---|---|
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Dikte | 0.3mm-6.0mm |