| Naam | warmgewalst roestvrij staal |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Pakket | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| MOQ | 1 ton |
| naam | decoratieve rol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | de rol van het tiscostaal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | ss staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 1000mm Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 316l roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Pakket | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Oppervlakte | 2B, Geëtste BEDELAARS, 8K, No.4, In reliëf gemaakte HL, Enz. |
| Formulier | Blad |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Kleur | Zilver |
| Tolerantie | ±0.02mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |