| naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | decoratieve rol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | het roestvrije staaljuwelen van vrouwen |
|---|---|
| Type | Roestvrij staalhoeken |
| Techniek | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst |
| HS Code | 722240 |
| Naam | dikke stroken |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | staal het rollen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | normen voor het lassen van roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Staalklasse | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Typ van de lasleiding | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Standaard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Naam | De dunne Pijp van het Muurroestvrije staal |
|---|---|
| Staalklasse | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Typ van de lasleiding | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Standaard | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| naam | Koudgewalste Staalpijp |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Naam | SUS-roestvrij staalbuis |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Naam | geallieerde buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Staalklasse | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Typ van de lasleiding | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Standaard | ASTM, JIS, AISI, DIN |