| Naam | 1mm staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | hittebestendige roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 1000mm roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | warmgewalste staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Standaard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lange | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 1mm staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | de leveranciers van roestvrij staalflenzen |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| naam | staalbuizenstelsel |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Naam | 1.5mm staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 1.4143 roestvrije rol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 0.3mm stroken |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |