| naam | Warmgewalste roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | Koudgewalste Rol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | het roestvrije staalbuis van de spleetrand |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| naam | 316 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | 316 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | Gesmede Roestvrij staalflenzen |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Naam | Koudgewalst Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |