| Naam | het roestvrije staalarmband van mensen |
|---|---|
| Type | Roestvrij staalhoeken |
| Techniek | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst |
| HS Code | 722240 |
| Pakket | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| MOQ | 1 ton |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |
| naam | de houten buis van het doosstaal |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |
| Breedte | 48 |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.003 |
| Vorm | blad |
| Hardheid | 90 |
| Treksterkte | ksi 75 |
| naam | 80mm roestvrij staalbuis |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Toepassing | Vliegtuigen, auto's, gebouwen, elektronica, enz. |
|---|---|
| Voorwaarde | F O H12 H22 H14 H24 H18 H32 enz. |
| Persoonlijke dienstverlening | - Ja, dat klopt. |
| Dichtheid | 2.7 G/cm3 |
| Effectieve breedte | 310 |
| naam | pe staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |