| Naam | de flensmontage van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Naam | staal het rollen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | de rol van het bouwstaal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | de buis van het voorraadroestvrije staal |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| naam | 316 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| naam | 316 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Rol | 316 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | toepassingsrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 1inch roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | 100mm roestvrij staalbuis |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |