| naam | 3 roestvrij staalpijp |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Formulier | blad |
| MOQ | 1 ton |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
| legering | 1060, 1050, 1100 enz. |
|---|---|
| Geallieerd of niet | Is legering |
| Bedrijfssoort | Vervaardiging |
| Kleur | Zwart, Gouden zilver, enz. |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |
| Geallieerd of niet | Is legering |
|---|---|
| Kleur | Wit, Klantenvereisten |
| Voorwaarde | F O H12 H22 H14 H24 H18 H32 H112 enz. |
| Persoonlijke dienstverlening | - Ja, dat klopt. |
| Effectieve breedte | 310 |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |
| Naam | de leveranciers van roestvrij staalflenzen |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Kleur | Zilver |
| Tolerantie | ±0.02mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |