| Naam | ss blad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| productnaam | 304 roestvrij staalblad |
|---|---|
| eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | duplexstaalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | plaat van roestvrij staal 316 |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 3mm staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | Roestvrij staal 304 Flenzen |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Naam | goud geplateerde armbandarmbanden |
|---|---|
| Type | Roestvrij staalhoeken |
| Techniek | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst |
| HS Code | 722240 |
| Naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | Gesmede Roestvrij staalflenzen |
|---|---|
| Norm | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verbinding | Het lassen/Thresded |
| Het verzegelen oppervlakte | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| naam | warmgewalste staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |