| Naam | de armband van het roestvrij staalmanchet |
|---|---|
| Type | Roestvrij staalhoeken |
| Techniek | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst |
| HS Code | 722240 |
| naam | het roestvrije staalbuis van de spleetrand |
|---|---|
| staalkwaliteit | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type | Gelast, Naadloos |
| Het type van lassenlijn | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
| Norm | ASTM, JIS, AISI, DIN |
| Naam | 316 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | het roestvrije staal van no.1 316 |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 304 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| naam | 321 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Oppervlakte | 2B, Geëtste BEDELAARS, 8K, No.4, In reliëf gemaakte HL, Enz. |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Oppervlakte | 2B, Geëtste BEDELAARS, 8K, No.4, In reliëf gemaakte HL, Enz. |
| Formulier | Blad |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Naam | 304 het Metaal van het roestvrij staalblad |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
|---|---|
| Tolerantie | ±0.02mm |
| MOQ | 1 ton |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Pakket | Standaard exportpakket |