| Naam | 1000mm roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | 316 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Tolerantie | ±0,02 mm |
| Formulier | Blad |
| MOQ | 1 ton |
| Naam | 304 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | rollenroestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | het metaal van het roestvrij staalblad 4x8 |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| Naam | Koudgewalste Rol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Norm | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lengte | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Formulier | blad |
|---|---|
| Breedte | 1000mm2000mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |
| Techniek | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Dikte | 0.3MM6.0MM |
| Naam | koudgewalst roestvrij staal |
|---|---|
| Afmaken. | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingsduur | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |