| MOQ | 1 ton |
|---|---|
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Pakket | Standaard exportpakket |
| Materiaal | 316L roestvrij staal |
| Dikte | 0.3mm-6.0mm |
| naam | ss plaat |
|---|---|
| Eindig | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Breedte | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Betalingstermijn | FOB/CFR/EXW |
| Toepassing | Bouw, chemisch product, Industrie |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
|---|---|
| Formulier | blad |
| Dikte | 0.3MM6.0MM |
| Breedte | 1000mm2000mm |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten pallet |
|---|---|
| Levering vermogen | 3000tons per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | MY |
| Certificering | ISO |
| Toepassing | de industrie, decoratie |
|---|---|
| Formulier | Plaat |
| Sleutelwoord | aluminiumrol 1060 |
| Smeltpunt | 660.3°C |
| nota | de aangepaste dienst is beschikbaar |
| Gewicht van de spoel | 1-8 ton |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid | hoog |
| Verlenging | ≥ 15% |
| Formulier | Spiraal |
| Hardheid | ≤ 95 HRB |
| Naam | 316 Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Toepassing | Bouw, Industrie, Decoratie |
| Standaard | ASTM, AISI, GB, DIN, JIS |
| Lange | Eis van de klant, 1000mm6000mm of als eisen van cliënten |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |
| Geallieerd of niet | IS Legering |
|---|---|
| Artikel 1 | Aluminiumbuis/pijp |
| Vervaardiging koud | getrokken/koudgewalst |
| Geluiddempertype | Centrummuffler |
| Buitendeursdiameter | 5200mm |